DATABÁZE ŽIVNOSTNÍK PROFI

On-line knihovna Živnostník profi vznikla z důvodu absence komplexní odborné on-line databáze pro živnostníky, která by pohotově reagovala na legislativní změny a pomáhala k vyřešení aktuálních otázek. 

Více informací

CO VŠECHNO OBSAHUJE ŽIVNOSTNÍK PROFI?

 • články a komentáře
 • aktuality a další zpravodajství
 • příklady a řešené dotazy
 • právní předpisy, vyhlášky a pokyny
 • vzory a směrnice
 • tipy a upozornění na chyby
 • a další
Více informací
image01

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY K PŘEDPLATNÉMU

 • Bezplatný odpovědní servis (4 dotazy/rok)
 • Další možnosti vzdělávání (on-line semináře, videozáznamy)
Více informací
image01

O tomto produktu


Chcete-li zjistit o on-line knihovně Živnostník profi více, rozklikněte si níže umístěné odkazy, kde jsou její vlastnosti vysvětleny podrobněji.

 • Obsah

  Rozhodněte se, z jaké oblasti potřebujete odborné informace ke své práci:

  •                Daně a účetnictví (Živnostník profi START)

  -        odborné texty z oblasti daní a účetnictví pro podnikatele a živnostníky

  •                Daně, účetnictví a mzdy (Živnostník profi PLUS)

  -        odborné texty z oblasti daní, účetnictví a mezd pro podnikatele a živnostníky            

  •                Daně, účetnictví, mzdy a personalistika (Živnostník profi KOMBI)

  -        odborné texty z oblasti daní, účetnictví, mezd a pracovního práva

  •                Daně, účetnictví, mzdy, personalistika a právo pro podnikatele (Živnostník profi SUPER)

  -        odborné texty z oblasti daní, účetnictví, mezd, pracovního práva a práva pro podnikatele (tj. občanské právo, obchodní právo a živnostenské právo)

  Typy a počet dokumentů

  Databáze Živnostník profi SUPER obsahuje více než 11 000 dokumentů. Vybírat můžete:

  • z článků
  • příkladů a dotazů
  • ze vzorů, checklistů, směrnic
  • z judikátů
  • z komentářů
  • právních předpisů, vyhlášek a pokynů

   

  Renomovaný autorský kolektiv

  Informace ve všech modulech Živnostník profi  jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje za podpory 800členného autorského kolektivu tvořeného  daňovými poradci, auditory  a právníky i pracovníky správy daně a státní správy (např. Ing. J. Ambrož, Ing. P. Běhounek, RNDr. I. Brychta, Ing. O. Burian, Ing. D. Fitříková, O. Holubová, Ing. O. Hochmannová, prof. Ing. L. Müllerová, CSc., Ing. I. Pilařová, Ing. B. Jindrová, Ing. P. Strakošová, Ing. V. Benda, J. Pfeilerová, Ing. L. Pitner, Ing. R. Klímová, Ing. M. Ženíšková, JUDr. M. Vysokajová CSc., JUDr. J. Přib, JUDr. B. Šubrt, JUDr. P. Bukovjan, Ing. A. Daněk, JUDr. F. Vlasák atd.). 

 • Funkce

  V  on-line databázi Živnostník profi lze dokumenty hledat a třídit dle následujících kritérií:

  Dle TÉMATU

  Buď si vyberte požadované téma dle výběru, nebo po zadání pojmu do vyhledávače a vyhledání výsledků zredukujte jejich počet tím, že určíte, z jakého úhlu pohledu budete danou problematiku řešit. Na problém můžeme nahlížet z pohledu DPH, DPFO, DPPO, z pohledu účetnictví, personalistiky, práva a dalších oblastí.

  Dle TYPU INFORMACE

  Databáze Živnostník profi je rozmanitá typem svých dokumentů - naleznete zde velké množství klasických článků, komentářů, aktualit, vzorů, checklistů, směrnic, vzorů, právních předpisů atd. Pro inspiraci poskytujeme i řešené dotazy našich čtenářů, které zodpovídají zkušení a renomovaní autoři, a díky kterým se můžete vyvarovat chybám a pochybnostem.

   Dle AKTUÁLNOSTI

  • Garance

  Informace ve všech modulech Živnostník profi jsou průběžně aktualizovány podle legislativního vývoje za podpory 800členného autorského kolektivu tvořeného daňovými poradci, auditory, právníky i pracovníky správy daně. Takto ověřené články jsou označeny logem .

  • Archiv

  Živnostník profi dále nabízí bohatý archiv článků. U nich byla garantována aktuálnost k datu vydání, ale nejsou aktualizovány na základě pozdějších legislativních změn. Můžete je využít např. při případných kontrolách účetnictví. Tyto články jsou označeny logem .

  Dle PLATNOSTI v období 

  Živnostník profi dokáže vyhledávat dokumenty platné pro jednotlivá časová období. Tuto funkci využijete zejména při zpětné kontrole účetnictví, kdy potřebujete znát aktuální informace ke staršímu datu. Příslušný článek si tedy můžete zobrazit ve znění, které bylo platné pro dané – Vámi vybrané období (tento filtr není součástí nejnižšího modulu Živnostník profi START).

  Dle OBORU ČINNOSTI

  Služby (v členění na pohostinství, obchod, dopravu a logistiku, ubytování, telekomunikace, IT, ……)

  Výroba (potravinářství, zemědělství, lesnictví, rybářství, strojírenství, energetiku, odpadové hospodářství, drobné podnikání)

  Stavební činnost

  (filtr „Obor činnosti“ je dostupný až k modulu Živnostník profi SUPER)

  Dle ÚČTOVÉ TŘÍDY

  Pokud si chcete vyhledat informace o účtování, např. v účtové třídě 2, stačí kliknout na filtr účtová třída 2 a zúžit si tak rychle požadované články.

  (filtr „Účtová třída)“ je dostupný až k modulu Živnostník profi SUPER)

  Dle OBLASTI NÁKLADŮ

  Pokud řešíte otázky daňové uznatelnosti či neuznatelnosti nákladů, jistě využijete filtr dle typu nákladů. Lze si vyfiltrovat pouze dokumenty, které se vztahují k určitému typu nákladu (např.  k automobilu).

  (filtr „Oblast nákladů)“ je dostupný až k modulu Živnostník profi SUPER)

  Můj obsah

  V této sekci naleznete dotazy, které jste podali prostřednictvím stránky Živnostník profi.

  Mně dostupné

  Pokud kliknete na tomto filtru, budete se pohybovat ve své verzi Živnostník profi a žádný článek z jiné verze Vás nebude při práci rušit.

 • Služby

  Bezplatný odpovědní servis

  • Narazíte-li na problém, na který jste nenalezli přes intuitivní vyhledávání odpověď, je Vám k dispozici bezplatný odpovědní servis (z oblasti v rámci předplaceného modulu). Stačí zapsat dotaz do formuláře v záložce „Položit dotaz“ a písemnou odpověď od odborníka získáte nejpozději do 3 týdnů. Tato služba je zdarma a zajistí Vám odpovědi na 4 odborné dotazy za rok.

  On-line semináře

  • On-line vzdělávání považujeme za jeden ze stěžejních bodů, jak se "udržet v obraze",  jak ušetřit čas i peníze za klasická prezenční školení a jak využít možnosti konzultace na chatu s autorem semináře. Kromě aktivní účasti na 2-4 on-line seminářích měsíčně (v rámci daného modulu) máte možnost prohlížet si bez omezení již proběhlé on-line semináře ze záznamu. Využitím této služby, kterou poskytujeme v rámci jednotlivých modulů zdarma, ušetříte čas s dojížděním a oceníte možnost prokonzultovat konkrétní problém s odborníkem!

  Certifikát celoživotního vzdělávání

  • Pracujete na sobě a usilujete o zvýšení své hodnoty na trhu práce? U nás můžete získat Certifikát celoživotního vzdělávání v oboru daní a účetnictví! A to již za 10 návštěv našeho portálu měsíčně. Certifikát získáte již po ročním užívání modulu Živnostník profi PLUS, profi KOMBI nebo profi SUPER. Tento certifikát lze využít jako doklad pro certifikaci či pojišťovnu.

Jaký modul vybrat?

Přehled modulů


Živnostník profi nabízí více modulů. Pro podrobnější informace klikněte na jednotlivé položky - obsah, služby, funkce.

Zajímá mě:

* Ceny jsou uvedeny bez DPH v platné výši

Přejete si nás kontaktovat?


Kontaktujte nás

Potřebujete s něčím pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat přes níže uvedený formulář, obratem se Vám ozveme.

Výhody tohoto způsobu kontaktování jsou následující:

 • Nečekáte na telefonu.
 • Ozve se Vám ta nejkompetentnější osoba.
 • Kopii Vašeho požadavku obdržíte na Váš email.

Vše vyřídíme rychle a k Vaší spokojenosti. Jsme tu pro Vás.

Pro získání možnosti bezplatného testování je nutné vyplnit správně kontaktní telefon a Váš email.

Na Vámi uvedený telefon Vás budeme kontaktovat nejpozději do druhého pracovního dne, abychom s Vámi domluvili jak Vámi preferovaný termín počátku testování, tak i Vámi vybraný modul, který chcete otestovat.

Na Vámi uvedený email Vám následně zašleme vygenerované přístupové testovací přístupy. 

Bez ověření správnosti Vašeho telefonu a emailu tedy není možné požadované testování poskytnout. Děkujeme za pochopení.

Input:
Sdělené údaje mohou být použity k marketingovému výzkumu, reklamě a navázání obchodů v souladu s § 7 zákona č. 480/2004 Sb. pro stávající i budoucí produkty, popř. služby nebo jiná média ve skupině Verlag Dashöfer. Údaje budou použity výhradně skupinou Verlag Dashöfer a nebudou poskytnuty třetím osobám. Vaše data můžete nechat kdykoliv změnit nebo vymazat.
loading...
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!