Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Jde o třístranný obchod dle § 17 odst. 6 písm. b) ZDPH?

29.6.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

2017.1213.8
Jde o třístranný obchod dle § 17 odst. 6 písm. b) ZDPH?

Ing. Eva Krekulová

VYŠLO V ČÍSLE 1213/2017

Mám dotaz, zda se nejedná o formu třístranného obchodu dle DPH § 17 odst. 6 písm. b) ZDPH:

-prodávající Slovensko,

-prostředník CZ,

-konečný příjemce (kupující) CZ

V tomto případě se o třístranný obchod nejedná, protože podmínkou, aby se jednalo o třístranný obchod podle § 17 ZDPH,  je, že obchod uzavřou tři osoby registrované