Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Daňové novinky v zákoně o daních z příjmů 2017

30.6.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:31:51

Obsahem on-line semináře je komplexní přehled nejdůležitějších změn v zákoně o daních z příjmů pro rok 2017, a to jak již schválených, tak očekávaných (dle sněmovního tisku č. 873).

Videoseminář je určen

odborníkům zabývajícím se danou problematikou, ale i všem těm, kteří se chtějí časově nenáročným způsobem seznámit s daným tématem a získat rychle a přehledně informace z praxe. 

Cílem videosemináře je

komplexní přehled nejdůležitějších změn v zákoně o daních z příjmů pro rok 2017, a to jak již schválených, tak očekávaných (dle sněmovního tisku č. 873).

Obsah videosemináře

  • změny již schválené (podpora spoření na penzi ve III. pilíři důchodové reformy, osvobození/zdanění výher z hazardních her, výsluha vojáků z povolání),
  • změny v důsledku zvýšení minimální mzdy a průměrné mzdy,
  • připravované změny ve zdanění fyzických osob (srážková daň u příjmů zaměstnance do 2 500 Kč, omezení procentních výdajů, zvýšení daňových zvýhodnění na děti a další) a právnických osob (úprava pro svěřenský fond a rodinné nadace a další),
  • připravované změny u finančního leasingu a významné změny u majetku (odpisování při zvýšení spoluvlastnického podílu, odpis technického zhodnocení podnájemcem a další),
  • připravované změny v daňových a nedaňových nákladech a další,
  • vysvětlení změn na příkladech, související výklad správce daně.

Jaké výhody má videoseminář proti klasickým seminářům?

  • Díky on-line vzdělávání ušetříte náklady za cestu a neztrácíte kvůli ní čas.
  • Díky úzkému zaměření semináře posloucháte jen to téma, které Vás zajímá.
  • Videosemináře mají kratší dobu trvání, neztrácíte tak pozornost jako u celodenních seminářů.

Lektor

RNDr. Ivan Brychta

RNDr. Ivan Brychta

Je od roku 1995 daňovým poradcem zapsaným na seznamu Komory daňových poradců ČR a má více jak dvacetiletou praxí v daňovém, účetním a ekonomickém poradenství, včetně spolupráce na auditech společností. Kromě daňového poradenství se věnuje rozsáhlé přednáškové činnosti (včetně vedení on-line a video seminářů) a svými články přispívá do různých odborných periodik. S nakladatelstvím Verlag Dashöfer spolupracuje od roku 1999. 

Publikační činnost: Pro Verlag Dashöfer se jako spoluautor podílí např. na publikacích Přehled změn v daních a účetnictví a Daňově uznatelné náklady.